Hizmetlerimiz

Baymak Yetkili Teknik Servisi İklim Teknik Servis Hizmetleri Olarak Baymak Markası Taşıyan Kombi, Klima, Hidrofor, Brülör, Kazan Modellerinin Bakım, Onarım, Tamirat Ve Montaj Hizmetleri Sunmaktayız.

Alanında Uzman Ve Gelişen Teknolojileri Sürekli Takip Eden Uzman Kadromuz Ve Geniş Servis Ağımızla Birlikte Anadolu Yakasında Yetkili Olduğumuz Bölgelerde En Hızlı Ve Kaliteli Hizmet Sunmak İçin Çalışmaktayız. Müşteri Memnuniyet Merkezli İş Anlayışımızla Isıtma Ve Soğutma Sektöründe 30 Yılı Aşkın Deneyimle Hizmet Sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Servis Hizmetlerinden Yararlanabilmek İçin 444 24 96 Numarları Çağrı Merkezimizi Arayabilir Veya Online Servis Talebini Doldurarak Servis İsteğinizi Bize Bildirebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Sağlayacaktır.

Analiz

İklim Teknik Servis Hizmetleri Olarak Montaj Öncesi Analizlerimizle Birlikte Size En Uygun Cihazı Seçmenizde Yardımcı Oluyoruz.

Bakım

Baymak Markası Taşıyan Ürünlerinizin Daha Uzun Ömürlü Olabilmesi İçin Bakımlarını Peryodik Olarak Gerçekleştirmenizi Öneriyoruz.

Onarım

Arıza Ve Hasar Görmüş Ürünlerin Onarımları Orjinal Baymak Yedek Parçaları İle Yetkili Servisizimiz Tarafından Sağlanmaktadır.

Montaj

Baymak Ürünlerinin Montaj ve De-Montaj Hizmetleri Uzman Teknik Kadromuz Tarafından Güvenli ve Hızlı Bir Şekilde Sağlanmaktadır.